• Jedálny lístok

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

• Výchovný koncert

• V utorok 13.9.2022 navštívili našu školu manželia Hlbockí z Piešťan. V minulosti boli obaja členmi SĽUK-u. Tento deň sme si ubrali hodinku z vyučovania a pozreli si koncert pod názvom,, Spievaj, že si spievaj". Pripomenuli deťom krásne ľudové tradície našich predkov, ukázali veľké množstvo hudobných nástrojov, na každý nástroj im aj zahrali. Vypočuli sme si množstvo ľudových piesní. Bola to veľmi príjemná a poučná hodinka.

• Začiatok školského roka 2022/2023

• Školský rok 2022/2023 sa začal 5.septembra 2022. Privítali sme 7 prváčikov a ich rodičov a zaželali sme im veľa úspechov. Pridal sa k nám aj pán starosta, ktorý deti potešil pekným darčekom. Prvý krát s nami otvoril školský rok aj Vdp.Tomáš Gračka.Tešíme sa, že sme sa v zdraví zišli po prázdninách aj s ostatnými žiakmi. Dúfame, že nás v novom školskom roku čaká veľa pekných chvíľ!